Bluepack torby papierowe
  Torby nielaminowane
  Torby laminowane błysk
  Torby laminowane mat
  Torby z recyklingu
  Torby nietypowe
  Akcesoria do toreb
 
 
  Co potrafi taka torebka?
  Kto zamawia u nas torby?
  Nasze możliwości
  Nasza marka
  Wsparcie
  Zapytaj o cenę
  Zamów próbki
  Zaproś handlowca
  Kontakt
  Sklep on-line
 

torby papierowe z nadrukiem:
Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tworzenia toreb papierowych z nadrukiem. Oferujemy trwałe produkty wysokiej jakości. Nasze artykuły stworzone są z najlepszych materiałów, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest forma wykonania. Proponowane przez nas torby papierowe z nadrukiem to nie tylko zwykłe opakowania, to swoista metoda rozpowszechniania wizerunku firmy i reklamowania jej. Należy je potraktować, jako niecodzienną, ale bardzo wartościową wizytówkę. Według nas profesjonalnie wykonane torby papierowe z nadrukiem mogą w znaczący sposób podnosić prestiż przedsiębiorstwa. Chętnie zrealizujemy każdy, nawet najbardziej niebanalny projekt na torby papierowe z nadrukiem.
Firma przywiązuje dużą wagę do tradycji i rzemiosła. Doświadczenia naszych pracowników w projektowaniu toreb papierowych w połączeniu z ich kreatywnością stanowi podstawę naszej działalności.
Dzięki odpowiednim procedurom i doświadczeniu osiągamy wysoki poziom elastyczności, w związku czym jesteśmy otwarci na małych i wymagających klientów.
Znamy bieżące trendy w projektowaniu toreb i chętnie dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. Profesjonalne torby papierowe wymagają ogromnej wiedzy a dodatkowo ścisłej współpracy z klientem na etapie projektowania.
Jako producent przywiązujemy dużą wagę do wyboru najlepszych, wyselekcjonowanych surowców, ponieważ tylko tak może przełożyć się to na wysoką jakość produktu końcowego , czyli Państwa torebek.

Wszyscy nasi pracownicy są przeszkoleni i czują się kompetentnie w zakresie technik poligrafii i grafiki, dzięki czemu chętnie służymy ekspercką poradą szczególnie w zakresie specyfikacji technicznej toreb oraz przekazu marketingowego w projekcie graficznym - co jest chyba najistotniejsze w torba papierowych z nadrukiem państwa logo. Jednym słowem, chętnie zrealizujemy każdy, nawet najbardziej niebanalny projekt na torby papierowe z nadrukiem

Naszym atutem nie jest prędkość produkcji a jakość wykonania. Profesjonalne torebki papierowe wykonywane są ręcznie, zatem nasze moce produkcyjne są ograniczone, ale jednocześnie jesteśmy elastyczni i możemy dotrzymywać również krótkich terminów realizacji. Państwa nowe torby będą gotowe w ciągu trzech tygodni, ale jeżeli jest to naprawdę pilne możecie otrzymać je nawet w niewiele ponad tydzień.
Nasze torby wyróżnia to iż są bardzo trwałe i wytrzymałe. Podwójnie wzmocnione uchwyty, ze stabilną tekturą, pozwalają na przenoszenie bardzo dużych obciążeń a zawinięcie papieru zabezpiecza przed skaleczeniami dłoni. Miękkie sznurki, 7 milimetrowe, a wiec zdecydowanie grubsze niż u konkurencji, dają komfort i wygodę przynoszeniu nawet ciężkich zawartości.
Staramy się mieć w portfolio możliwości wszelkie efekty specjalne i nowinki techniczne. Torby papierów z nadrukiem pachnącym czy brokatowym nie stanowią dla nas problemu.
Papiery, szczególnie te laminowane: błyszczące lub matowe, odpowiadają potrzebom większości klientów, ale na życzenie możemy wykonać testy na niemal każdym papierze i w przypadku pomyślnego przejścia prób możemy zastosować taki papier w Państwa nowych torebkach reklamowych.

Najbardziej popularny format dla torebek z nadrukiem to 24x10x30 centymetrów (szerokość x głębokość x wysokość) , wyśmienicie nadają się zatem do pakowania materiałów na targi, do pakowania giftów np. dwóch butelek wina, czy innych przedmiotów o wadze nawet do 7 kilogramów. Takie torebki wyśmienicie sprawdzają się na eventach, targach czy podczas innych spotkań biznesowych czy promocyjnych. Warto zatem pamiętać iż cała powierzchnia torebki jest do Państwa dyspozycji - to ważne bo torebka doskonale łączy aspekt użytkowy z promocyjnym - proszę zauważyć iż to idealny nośnik reklamowy dla Państwa logo.
Nasze torby reklamowe są bezpieczne. Jesteśmy polskim producentem. Nie importujemy gotowych toreb z Chin a papiery z których korzystamy posiadają stosowne atesty i certyfikaty.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i informacjami w naszym serwisie www a w szczególności do wypełnienia zamówienia na próbki torebek z naszych realizacji. Wysyłamy je w następnym dniu roboczym. Zestaw takich torebek idealnie ilustruje jakość i zaangażowania z jakim podchodzimy do projektowania i produkcji naszych artykułów. Czekamy na Państwa kontakt.

   

ul.Piękna 24-26A/1, 00-549 Warszawa, Polska  |  tel (+48) 22 300 42 58  |  fax (+48) 22 300 42 58  |  info@bluepack.pl  |  www.bluepack.pl

© 2010 BLUEPACK ekskluzywne torby papierowe z nadrukiem